O mnie

Karolina Łabędzka
adwokat
mediator

Już ponad 10 lat świadczę pomoc prawną. Od początku swojej kariery prawniczej zajmuję się głównie sprawami spadkowymi, rodzinnymi oraz prawną obsługą przedsiębiorców.

Moje działania cechuje profesjonalizm, rzetelność oraz kompleksowość. Dokładnie wsłuchuję się w potrzeby Klientów, dzięki czemu dobieram dla nich optymalne rozwiązania prawne. Każdą sprawę analizuje z różnych stron, aby finał sprawy był możliwie najkorzystniejszy.

Praktykę prawnika rozpoczęłam już na studiach, pracując dla renomowanych kancelarii wrocławskich. W 2017 roku złożyłam egzamin adwokacki z wynikiem bardzo dobrym. Następnie wpisałam się na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Od tamtej pory prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką we Wrocławiu.

W 2021 roku uzyskałam uprawnienia mediatora i zostałam wpisana na listę Stałych Mediatorów przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu (aby dowiedzieć się więcej, przejdź do zakładki mediacje ). Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Negocjacje i mediacje w organizacjach i biznesie” na SWPS Uniwersytecie Humanistycznym we Wrocławiu, certyfikowany kurs w Akademii Profesjonalnego Mediatora APM mediacje sądowe i pozasądowe, a także otrzymałam rekomendacje jako certyfikowany mediator cywilny, pracowniczy i gospodarczy Ośrodka Mediacji Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Synergia. 

Usługi prawne świadczę na terenie całej Polski, najczęściej na obszarze województwa dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego.